پشتیبانی

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد : AEG1986@

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 4.3 داخلی

..تلویزیون شهری دات پیچ 4 داخلی یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های شهری است که فاصله کم دیود های آن از یکدیگر کیفیت تصویر فوق العاده ای را ساخته است.اگر از این تلویزیون شهری استفاده کنید، بیننده‌ها حس می‌کنند که مونیتوری بزرگ روی دیوار قرار داده‌اید؛ با همان کیفیت مونیتورهای خانگی. این نمایشگر برای برگزاری سمینارها و همایش‌ها مناسب است. تلویزیون شهری پیچ 4احتمالا با تلویزیون‌های شهری آشنا باشید. در کنفرانس‌ها و همایش‌ها، فیلم‌ها و تصاویر روی…

شرکت اندیشه الکترونیک غرب
×
اطلاعيه برای خرید آنلاین به قسمت خرید آنلاین مراجعه کنید

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 4.3 داخلی

..

تلویزیون شهری دات پیچ 4 داخلی یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های شهری است که فاصله کم دیود های آن از یکدیگر کیفیت تصویر فوق العاده ای را ساخته است.

اگر از این تلویزیون شهری استفاده کنید، بیننده‌ها حس می‌کنند که مونیتوری بزرگ روی دیوار قرار داده‌اید؛ با همان کیفیت مونیتورهای خانگی. این نمایشگر برای برگزاری سمینارها و همایش‌ها مناسب است. 

تلویزیون شهری پیچ 4

تلویزیون شهری پیچ 4

احتمالا با تلویزیون‌های شهری آشنا باشید. در کنفرانس‌ها و همایش‌ها، فیلم‌ها و تصاویر روی دیوار به نمایش درمیایند. برای این کار، از نمایشگرهایی استفاده می‌شود که تلویزیون شهری یا «ویدیو وال» (Video Wall) نام دارند. این نمایشگرها به دو نوع تقسیم می‌شوند؛ «این‌دور» (Indoor) یا سالنی و «آوت‌دور» (Outdoor) یا خارجی. این تلویزیون شهریاز نوع سالنی است؛ مناسب برای همایش‌ها و سمینارها. ولی در نظر داشته باشید که تلویزیون‌های شهری این‌دور، مثل تلویزیون‌های آوت‌دور مقاوم نیستند و نسبت به ضربه، حساسیت بالایی دارند.

تلویزیون‌های شهری از نظر تکنولوژی ساخت‌شان هم به دو نوع مختلف تقسیم می‌شوند؛ کریستال مایع یا LCD و دیود نوری یا LED. این دو نوع، با هم تفاوتی اساسی دارند؛ تفاوتی که مدعوین همایش بهتر از هرکس دیگری حس‌اش می‌کنند. زمانی که تلویزیون‌های LCD را نصب می‌کنید، بین قطعات‌شان فاصله میافتد و بیننده حس می‌کند که تلویزیونی تکه تکه را تماشا می‌کند. ولی تلویزیون‌های شهری LED مثل این محصول، تصویر را به صورت یکپارچه نمایش می‌دهند. با این تکنولوژی، بیننده تصاویر را با کیفیت بالایی تماشا می‌کند؛ کیفیتی در حد تلویزیون‌ها و مونیتورهای خانگی.

تلویزیون شهری پیچ 4 در ایران رنتر

برای اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

تلفن : 28 73 55 35 - 90 36 56 35 (041)

همراه : 4052 309 0914

.