پشتیبانی

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد : AEG1986@

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ ۶ داخلی

..تلوزیون شهری متشکل از چند مانیتور، کامپیوتر، ویدئو پروژکتور و یا صفحه تلویزیون است که به صورت کاشی (نصب شطرنجی و ماتریسی) به هم پیوسته اند و یک صفحه نمایش بزرگ را فراهم می کنند.تلویزیون های شهری بیش تر در اتاق های کنترل، استادیوم های ورزشی و مکان های عمومی بزرگ مانند نمایشگاه ها،  سالن های همایش و کنسرت ها کاربرد دارند.البته ویدئو پروژکتورهای سنتی نیز می توانند تصاویری به بزرگی یک انسان را فراهم سازند اما همیشه مشکلاتی همچون زیاد بودن نور محیط و یا فاصله دستگاه تا پرده نمایش وجود دارد.…

دوربین مداربسته در تبریز
×
اطلاعيه برای خرید آنلاین به قسمت خرید آنلاین مراجعه کنید

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ ۶ داخلی

.
.

تلوزیون شهری متشکل از چند مانیتور، کامپیوتر، ویدئو پروژکتور و یا صفحه تلویزیون است که به صورت کاشی (نصب شطرنجی و ماتریسی) به هم پیوسته اند و یک صفحه نمایش بزرگ را فراهم می کنند.

تلویزیون های شهری بیش تر در اتاق های کنترل، استادیوم های ورزشی و مکان های عمومی بزرگ مانند نمایشگاه ها،  سالن های همایش و کنسرت ها کاربرد دارند.

البته ویدئو پروژکتورهای سنتی نیز می توانند تصاویری به بزرگی یک انسان را فراهم سازند اما همیشه مشکلاتی همچون زیاد بودن نور محیط و یا فاصله دستگاه تا پرده نمایش وجود دارد. علت استفاده از این سیستم به جای ویدئو پروژکتورها با یک صفحه نمایش بزرگ، تراکم بیش تر پیکسل ها است که منجر به وضوح  و کیفیت بالاتر تصویر می شود.

اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر


تلوزیون شهری در دو نوع  اصلی LCD و LED در بازار موجود می باشد و ابعاد آن بسته به انتخاب شما و تعداد صفحه نمایشی که در کنار هم می خواهید بچینید دارد. این تلویزیون ها می توانند در کوچکترین سایز به اندازه یک کف دست در حدود 4 اینچ- قطر تا ابعاد بزرگ بسته به نوع چیدمان شما به اندازه 120 اینچ – قطر باشند.

تلویزیون شهری می تواند در موارد زیر به صورت بهینه کارائی خود را به نمایش بگذارد:

  • استفاده در جلسات و گردهمایی ها و مراسم مذهبی
  • رویدادها و مناسبت های شرکتی
  • برگزاری نمایشگاه های تجاری داخلی و بین المللی
  • اجرای کنفرانس های تخصصی و پژوهشی
  • همایش ها و سمینارهای تبلیغاتی
  • استفاده در سالن های پذیرایی و لابی هتل ها
  • برنامه های رسانه ای مانند اخبار، هواشناسی، مسابقات، گزارش های ورزشی
  • برگزاری نمایش تئاترها و اجرای کنسرت ها


اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر


بزرگی صفحه نمایش این تلویزیون ها بسته به تعداد صفحه ای است که شما سفارش می دهید، تعداد استاندارد این دستگاه 2 × 2 و 3 × 3 می باشد و قابلیت تبدیل به صفحه نمایش های غول آسا با افزایش تعداد مانیتورها را خواهند داشت. این تلویزیون ها بسته به انتخاب شما می توانند فقط یک تصویر واحد را به نمایش بگذارند و یا چند تصویر را به طور جداگانه و درست همان طور که شما می خواهید نشان دهند. این سیستم به راحتی می تواند به هر منبعی برای دریافت اطلاعات شما متصل شود، این منابع شامل لپ تاپ ها، کامپیوترهای شخصی، بلو-ری، تبلت و دوربین ها می باشند. فرمت تصاویری که می خواهید از طریق تلویزیون شهری ارائه دهید می تواند شامل سخنرانی ها و ارائه های مجازی، فیلم و یا فایل های متنی باشد. از دیگر ویژگی های تلوزیون شهری تراکم پیکسل بالا است. تراکم پیکسل، تعداد پیکسل در واحد سطح است که توسط دو شاخص وضوح و ابعاد صفحه نمایش تعیین می شود. هنگامی که یک تصویر به تنهایی بزرگ می شود تراکم پیکسل ها کاهش می یابد در نتیجه این امر، کیفیت تصویر نیز کاهش می یابد. البته جالب است بدانید که تراکم پیکسل در تلویزیون شهری ثابت است و برای افزایش ابعاد صفحه نمایش باید تعداد واحد تلویزیون های نمایش دهنده تصویر را افزایش داد بنابراین وضوح تصویر نیز افزایش می یابد. معمولا تراکم پیکسل تصویری که این سیستم به نمایش می گذارد بسیار بالاتر از تراکم پیکسلی است که پروژکتورها از همان تصویر با همان ابعاد ارائه می کنند. بدین معنی که یک تصویر در این سیستم به راحتی می تواند بزرگ شده و بدون افت کیفیت در صفحات تلویزیون جا شود و در مقابل، بزرگ شدن تصویر در پروژکتورها به طور قابل توجهی از وضوح و کیفیت تصویر می کاهد.

اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر


هنگامی که شما در حال تحقیق بر روی فن آوری تکنولوژی های جدید هستید ممکن است با اصطلاحات و لغات نا آشنا و تخصصی در این خصوص برخورد نمایید. اما درک جنبه های مختلف فن آوری صفحه نمایش به شما کمک خواهد کرد تا بهترین را برای شرکت و فضای مورد نظرتان داشته باشید. یکی از این اصطلاحات که هنگام خرید تلویزیون شهری با آن برخورد می کنید ” پیکسل پیچ” است. دانستن این که پیکسل پیچ چیست و اهمیت آن چه قدر است شما را در انتخاب سیستم مناسب با شرایط مورد استفاده راهنمایی می کند. با یک تعریف ساده می توان گفت که پیکسل پیچ فاصله مرکز یک پیکسل از مرکز پیکسل بعدی است و واحد اندازه گیری آن نیز میلی متر است. معمولا پیکسل پیچ برای سیستم های indoor بین چهار تا بیست میلی متر مناسب است، و در سیستم های outdoor این پیکسل پیچ می تواند از 10 تا 34 میلی متر و حتی بیشتر نیز باشد. لازم است بدانید که پیکسل پیچ، رابطه مستقیمی با رزولوشن صفحه نمایش شما و فاصله مطلوب تماشا کنندگان از صفحه دارد. هرچه میزان فاصله بین پیکسل پیچ کم تر باشد یعنی تعداد پیکسل بیش تری برای نمایش تصویر استفاده شده است. در این حالت تماشاچی می تواند از فاصله کمتر و با وضوح بیش تر صفحه نمایش را رویت کند. البته قابل توجه است که همیشه انتخاب پیکسل پیچ کوچکتر مناسب نیست، زیرا هرچه پیکسل پیچ شما کوچک تر باشد شما باید تعداد تلویزیون ها را افزایش دهید که برای شما می تواند بسیار هزینه بر باشد. بدیهی است که هرچه تعداد LCD یا LED های شما بیش تر شود هزینه های شما نیز مستقیما افزایش می یابد. در صورتی که فاصله مخاطبان شما با صفحه نمایش زیاد باشد شما می توانید هزینه خود را با افزایش پیکسل پیچ، کاهش دهید و باز هم نمایش فوق العاده ای را به اجرا گذارید ولی اگر هدف شما از خرید تلوزیون شهریبرای محیط هایی همچون محیط های خرده فروشی است که مخاطب بیش از حد به صفحه نمایش شما نزدیک است، انتخاب یک پیچ چهار میلی متری مناسب تر می باشد. در صورتی که می خواهید از نصب به صورت آویز استفاده کنید (آن طور که در پروژه های فرودگاهی مورد مصرف قرار می گیرد) بهتر است گزینه پیکسل پیچ 5 و 6 را انتخاب نمایید.

اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر


تصاویری که به سطح وسیعی برای نمایش نیاز دارند باید از وضوح تصویر و تراکم پیکسل مناسب نیز بهره مند باشند. در شکل نمایش داده شده می توانید دو تصویر با اندازه برابر، که یکی از خروجی پروژکتور 1080 پیکسلی با یک پردازنده چند تصویری بدست آمده و دیگری از خروجی یک تلویزیون شهری با پنل 3X3 با کیفیت 1080 پیکسل و به وسیله پردازشگر آن بدست آمده است را مقایسه نمایید. هر دو تصویر از یک محتوا و یک ترکیب برای نمایش استفاده می کنند با این تفاوت که تلویزیون شهری از تراکم پیکسلی 9 برابر بیشتر بهره مند است. این تراکم پیکسل سیستم را قادر به نمایش 3 تصویر HD به صورت همزمان در مقابل نمایش یک تصویر با رزولوشن 640X360 می نماید.

از آنجایی که این سیستم نمایش با چیدمان ماتریسی یا کاشی مانند ایجاد می شود دست شما را باز می گذارد تا تنها به نمایش تصاویر با نسبت های موجودی همچون 16:10 یا 16:9 و یا 4:3 محدود نشوید. شما می توانید هر تصویری را با هر نسبتی که مناسب است نمایش بدهید. ممکن است بخواهید تصاویر کاملا افقی را نمایش دهید و یا تصاویر کاملا عمودی و یا حتی ترکیبی از این دو نوع نمایش را استفاده کنید در هر صورت این امکان برای شما فراهم است.

اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر


اجاره تلویزیون شهری در ایران رنتر

امروزه تلوزیون های شهری بهترین فن آوری موجود برای نمایش تصاویر بزرگ در مکان های روباز و سرپوشیده هستند. در حال حاضر این سیستم تنها ارائه دهنده تصاویر با بالاترین وضوح، شفافیت و کیفیت  می باشد. حتی هنگام استفاده از این سیستم در فضاهای روباز که آفتاب به شدت در حال تابش است می توانید تصاویر را بسیار واضح ببینید و در عین حال هر آن چه که در حال پخش شدن در طول اجرا است، ضبط کنید. پس اگر یک مراسم بزرگ در پیش دارید و نمی خواهید در پایان مراسم در خصوص این که حضار، میهمانان و تماشاچیان و یا مخاطبانتان قادر به دیدن تصاویر در طی مراسم نبوده اند مورد انتقاد قرار بگیرید، خرید تلویزیون شهری  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.پ

برای اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

تلفن : 28 73 55 35 - 90 36 56 35 (041)

همراه : 4052 309 0914

.