پشتیبانی

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد : AEG1986@

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 10 خارجی

..تلویزیون های شهری دارای ابعاد مختلف و کیفیت های متفاوتی هستند. یکی از انواع تلویزیون های شهری تلویزیون شهری  با دات پیچ 10 است . این تلویزیون outdoor است.معرفی تلویزیون شهری دات پیچ 10 داخلیحتما تا حالا در مراسم هایی مانند کنسرت، جشن ها، همایش ها و… صفحه های نمایش بزرگی را دیده اید که در پشت استیج نصب شده اند و در حال پخش تصاویر یا عکس هستند .به این تلویزیون ها , تلویزیون شهری(video wall) می گویند که از تعدادی پنل نمایشگر در کنار هم بوجود آمده است تا بتواند…

دوربین مداربسته در تبریز
×
اطلاعيه برای خرید آنلاین به قسمت خرید آنلاین مراجعه کنید

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 10 خارجی

..

تلویزیون های شهری دارای ابعاد مختلف و کیفیت های متفاوتی هستند. یکی از انواع تلویزیون های شهری تلویزیون شهری  با دات پیچ 10 است . این تلویزیون outdoor است.

معرفی تلویزیون شهری دات پیچ 10 داخلی

حتما تا حالا در مراسم هایی مانند کنسرت، جشن ها، همایش ها و… صفحه های نمایش بزرگی را دیده اید که در پشت استیج نصب شده اند و در حال پخش تصاویر یا عکس هستند .به این تلویزیون ها , تلویزیون شهری(video wall) می گویند که از تعدادی پنل نمایشگر در کنار هم بوجود آمده است تا بتواند تصویری بزرگ و یا کیفت بالا بدست دهد.
تلویزیون های شهری بر اساس تکنولوژی به کار رفته در آنها به 3 دسته LCD , LED و Rear projection display تقسیم می شوند که دو نوع ال سی دی و ال ای دی امروزه بیشتر مورد استفاده هستند و هر کدام مزایایی دارند . تلویزیون های ال ای دی به دلیل مزیت هایی که نسبت به نوع ال سی دی دارند خیلی زود توانستند ال سی دی ها را پشت سر بگذارند و بازار را در دست بگیرند.
ارائه ی تصویر واضح تر و با کیفیت تر از جمله دلایل موفقیت ال ای دی ها است.
برتری دیگری که ال ای دی وال ها دارند نبود درزهای بین پنل است که بسیار مزیت بزرگی است. این درزها در ال سی دی وال ها بسیار مشهود است بطوریکه زمانی که شما به یک ال سی دی وال از فاصله ی دور نگاه می کنید پنل هایی میبینید که کاملا به هم متصل شده اند در صورتیکه با نگاه کردن به تلویزیون ال ای دی وال ، یک تلویزیون بزرگ و منسجم و یکپارچه می بینید که حس تصویری بهتری می دهد.

تلویزیون شهری دات پیچ 10 داخلی در چه جاهایی استفاده می شود؟

تلویزیون های شهری ، استفاده های بسیار زیادی دارند و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و از نظر کاربرد در دو نوع indoor و outdoor دسته بندی می شوند. تلویزیون های outdoor معمولا به دلیل قرارگیری در محیط های باز علاوه بر ضد آب بودن، ضد ضربه هم هستند . تلویزیون های indoor در فضاهای بسته یا نیمه بسته مانند تالارها، سمینارها و همایش ها، استادیوم ها ، جشن ها، سالن های آمفی تئاتر و… کاربرد دارند.

برای اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

تلفن : 28 73 55 35 - 90 36 56 35 (041)

همراه : 4052 309 0914

.