پشتیبانی

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد : AEG1986@

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 8 خارجی

..یکی از انواع تلویزیون شهری ، تلویزیون شهری دات پیچ 8 و نوع outdoor آن است که برای انواع مراسم قابل استفاده است.تلویزیون شهری دات پیچ 8 نسبت به مدل های 3 و 4 کیفیت پایین تری دارد اما برای محیط های خارجی نسبتا مناسب است.تلویزیون شهری در چه جاهایی استفاده می شود؟تلویزیون شهری دات پیچ را جشن های با محیط سر باز استفاده می کنند.تلویزیون های شهری ، استفاده های بسیار زیادی دارند و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و از نظر کاربرد در دو نوع indoor و outdoor دسته بندی می شوند.…

دوربین مداربسته در تبریز
×
اطلاعيه برای خرید آنلاین به قسمت خرید آنلاین مراجعه کنید

توضیحات تلویزیون شهری دات پیچ 8 خارجی

..

یکی از انواع تلویزیون شهری ، تلویزیون شهری دات پیچ 8 و نوع outdoor آن است که برای انواع مراسم قابل استفاده است.تلویزیون شهری دات پیچ 8 نسبت به مدل های 3 و 4 کیفیت پایین تری دارد اما برای محیط های خارجی نسبتا مناسب است.

تلویزیون شهری در چه جاهایی استفاده می شود؟

تلویزیون شهری دات پیچ را جشن های با محیط سر باز استفاده می کنند.تلویزیون های شهری ، استفاده های بسیار زیادی دارند و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و از نظر کاربرد در دو نوع indoor و outdoor دسته بندی می شوند. تلویزیون های outdoor معمولا به دلیل قرارگیریدر محیط های باز علاوه بر ضد آب بودن، ضد ضربه هم هستند . تلویزیون های indoor در فضاهای بسته یا نیمه بسته مانند تالارها، سمینارها و همایش ها، استادیوم ها ، جشن ها، سالن های آمفی تئاتر و… کاربرد دارند.

برای اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

تلفن : 28 73 55 35 - 90 36 56 35 (041)

همراه : 4052 309 0914

.