پشتیبانی

براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد : AEG1986@

سامانه نوبت دهی

..دستگاه های نوبت دهیسیستم های نوبت دهی راهکاری مناسب برای نظم بخشیدن به صف ها در مراکزی همچون بانک ها ، دفاتر خدمات گردشگري، ، مراكز پزشکی ، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) و ... می باشد. این سیستم ها نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد و باعث رضایت بیشتر مشتریان و آرامش پرسنل خواهد شد.از مزایای سیستم نوبت دهی پارسیان ارتباط بیسیم بین اجزای سیستم میباشد که این امر علاوه بر اینکه نصب سیستم را آسان کرده و مشکلات…

دوربین مداربسته در تبریز
×
اطلاعيه برای خرید آنلاین به قسمت خرید آنلاین مراجعه کنید

سامانه نوبت دهی

.

.

سیستم نوبت دهی (مدیریت صف) پارسیان

دستگاه های نوبت دهی

سیستم های نوبت دهی راهکاری مناسب برای نظم بخشیدن به صف ها در مراکزی همچون بانک ها ، دفاتر خدمات گردشگري، ، مراكز پزشکی ، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) و ... می باشد. این سیستم ها نه تنها به راندمان کار سازمان می افزاید بلکه از تاثیرات منفی روحی و روانی در محیط کار به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد و باعث رضایت بیشتر مشتریان و آرامش پرسنل خواهد شد.

از مزایای سیستم نوبت دهی پارسیان ارتباط بیسیم بین اجزای سیستم میباشد که این امر علاوه بر اینکه نصب سیستم را آسان کرده و مشکلات ناشی از سیم کشی را حذف میکند باعث حذف مشکلاتی مانند قطع شدن سیم گردیده و نیاز مشتری را به خدمات پشتیبانی حضوری را برطرف میسازد.

دریافت فایل راهنمای سیستم نوبت دهی پارسیان 


برای اطلاع از قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

تلفن : 28 73 55 35 - 90 36 56 35 (041)

همراه : 4052 309 0914

.